Dostawy paliw

Dostawy Paliwa

PALIWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 

Interoil posiada Paliwa płynne tylko i wyłącznie spełniające najwyższe wymagania pod względem jakościowym oraz dające 100% gwarancję prawną. Zaopatrujemy się na najnowocześniejszych bazach paliwowych OLPP oraz bazach własnych PKN ORLEN S.A. będących jednocześnie składem podatkowym. Skład podatkowy daje pewność otrzymania produktu z opłaconą akcyzą.Na życzenie podczas dostawy paliwa u klienta umożliwiamy pobranie próbki produktu, który plombujemy i w razie wątpliwości co do jakości, poddajemy badaniu w autoryzowanym laboratorium.

 

SPRAWDZONY DOSTAWCA PALIW

 

Posiadając wyspecjalizowany transport szybko i bezpiecznie dostarczamy paliwo bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz solidność wykonanego zlecenia. Dysponujemy cysternami o pojemnościach:11000, 12000, 14000, 15000, 18000, 34000l, 36000 oraz cysterny do przewozu gazy propan-butan 46000l. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć w paliwo każdego na terenie województwa łódzkiego, a w razie potrzeby na terenie całego kraju. Wykonanie zlecenia gwarantujemy w ciągu 24 godzin od czasu złożenia zamówienia.


 

 

OFERTA ZE ZBIORNIKIEM

 

Firma " INTEROIL" Sp.j. Oferuje sprzedaż i dostawę oleju napędowego produkcji Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. oraz instalację przenośnego zbiornika o pojemnościach od 2000 l  z dystrybutorem paliwa. Zestaw ten (dystrybutor + zbiornik) montujemy nieodpłatnie na czas trwania umowy.

 

 

 

 

Podpisanie umowy o stałej współpracy (zainstalowanie zbiornika i regularne dostawy paliwa) pozwala na uzyskanie preferencyjnych rabatów oraz dogodnych warunków rozliczeń. Do pozostałych zalet posiadania zestawów do tankowania można zaliczyć:

 

-możliwość hurtowego zakupu paliwa (niższe ceny)

-pełna kontrola ilości zatankowanego paliwa

-mniej faktur za paliwo

-stały zapas paliwa

-łatwość transportu przy pomocy np. wózka widłowego   

 

Paliwo dostarczane jest autocysternami z zalegalizowanym układem wydawczym, posiadającym licznik z kompensacją temperatur.

 

Proponowany przez nas hurtowy zakup ON oraz jego bezpieczne przechowywanie i tankowanie stanowi doskonałą kontrolę rozchodów paliwa w firmach takich jak:

 

-firmy transportowe i kurierskie

-firmy budowlane

-producenci rolni

-działy logistyki -cywilne oraz wojskowe

-zakłady produkcyjne ,centrale dystrybucyjne ,magazyny.